Usługi

Sieci LAN/WAN

  1. >
  2. Usługi
  3. >
  4. Sieci LAN/WAN/SD-WAN

Sieci LAN/WAN

Siec komputerowa jest podstawowym komponentem każdego systemu IT i wydawać by się mogło, ze po tylu latach rozwoju technologia jest tak wydajna i dojrzała, że wiedza inżynierska nie jest potrzebna do właściwego jej zaprojektowania i uruchomienia. Praktyka pokazuje jednak, ze już nawet w sieciach średniej wielkości właściwe zaprojektowanie pozwala osiągnąć znacznie lepsze wydajności, uruchomić dodatkowe usługi, realizować funkcje, o których kilka lat temu nawet nie myśleliśmy. Dlatego ciągle warto znać się na sieciach komputerowych, warto ich zaprojektowanie powierzyć ludziom z doświadczeniem. Na warstwie współczesnej sieci komputerowej możemy pomóc Państwu zrealizować wiele funkcji dodatkowych ponad zwykłą szybką komunikację między komputerami i innymi urządzeniami.

  • funkcje bezpieczeństwa informacji: współczesne urządzania sieciowe mogą realizować całe spektrum funkcji bezpieczeństwa: monitorowanie i kontrola ruchu internetowego, skanery antywirusowe i antyspamowe, systemy detekcji intruzów, budowanie bezpiecznych szyfrowanych połączeń w oparciu o otwarte / sieci publiczne,

  • Funkcje transmisji danych multimedialnych: dzięki rosnącym przepustowościom, mechanizmom kontroli i priorytetyzacji ruchu sieci komputerowe służą jako dobrze dostępne medium do transmisji treści multimedialnych , videostreamingu, systemów videokonferencyjnych wysokiej jakości (znaczna redukcja biznesowych kosztów przez zastępowanie kosztownych delegacji przez teleobecność) , zdalnej archiwizacji, replikacji i backupu danych nawet na duże odległości.

  • telefonia IP

  • sieci SD-WAN – w związku z ciągłym wzrostem ruchu oraz rozwijającą się cyfryzacją życia oraz usług , zmienia się podejście do projektowania oraz sposobu zarządzania sieciami , które muszą tworzyć spójną infrastrukturę łączącą każdy rodzaj usług w sposób łatwy do zarządzania i bezpieczny.

Zaproś nas na spotkanie

Skupiamy profesjonalistów z wielu dziedzin związanych z nowymi technologiami. To nasza siła.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów. Opowiedz nam o tym, z czym się aktualnie mierzysz, z zakresu rozwoju oprogramowania, testowania lub usług chmurowych, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie.